سوبانت – دانلود برنامه اندروید و بررسی نرم افزار سوبانت

دانلود الگرامی جدید | نصب تلگرام 2022 ElGrami‎ اندروید

دانلود الگرامی
 • Android 7 به بالا+
 • نسخه: 2022
 • 34 Mb
لینک های دانلود

بروز شده به نسخه 2022

دانلود الگرامی

دانلود الگرامی

دانلود الگرامی 2022

این پست مختص به برنامه الگرامی است که از تلگرام های پربازدید گوگل پلی می باشد. ElGrami نسخه جدید دارای امکانات متنوعی می باشد و لینک دانلود الگرامی به صورت مستقیم در پایان پست قرار گرفته است بعد از مسدود شدن تلگرام برای استفاده از تلگرام نیاز به vpn می باشد و پیدا کردن vpn به این راحتی ها نمی باشد اما تلگرام الگرامی طلایی این کار را برایتان راحت کرده است و با قرار دادن پروکسی بر روی تلگرام فارسی الگرامی این قابلیت را داده است که بدون نیاز به ابزار رفع مسدودیت تلگرامتان فعال باشد همچنین برتری ElGrami بر دیگر تلگرام غیر رسمی که دارای پراکسی هستند این است که قطعی پراکسی و از دسترس خارج شدن تلگرام اندروید وجود ندارد و از این نظر بسیار قوی می باشد. بیان دیگری را که میتوان برای این پیامرسان ایرانی به کار برد میتوان الگرامی را نسخه فارسی سازی شده تلگرام اصلی که همراه با امکانات بیشتر و ساده سازی شده دانست.

تلگرام ElGrami‎ برای اندروید

در تلگرام فارسی الگرامی فونت های متنوعی قرار گرفته که بر حسب دلخواه هر کدام را که بخواهید میتوانید انتخاب کنید و متن پی ام هایتان به فونت دلخواه تغییر پیدا میکند در بخش تعویض فونت الگرامی از هر فونت یک جمله به صورت پیش فرض قرار دارد تا شما بتوانید به راحتی انتخاب کنید در تصویر پایین میتوانید این ویژگی را مشاهده کنید. شاید در پروفایل مخاطبینتان نامشان را به شکل های خاصی ببینید که بخواهید نامتان را به این شکل در بیاورید که از طریق صفحه کلید امان پذیر نیست الگرامی نسخه 1400 این قابلیت را برایتان ایجاد کرده تا نامتان را به شکل های جذاب در بیاورید و افراد را شگفت زده کنید مثال هایی از این قابلیت را در عکس میبینید.

دانلود ElGrami 1401

دانلود ElGrami 1401

تلگرام الگرام 1401

شما میتوانید پوسته و قالب برنامه اندروید الگرامی به صورت دلخواه تغییر دهید از جمله این تغییرات اندازه فونت ها نمایشی , تغییر پس زمینه گفتگو با تم های پیش فرض یا انتخاب از عکس های گالریتان , تغییر رنگ پوسته الگرامی طلایی و همچنین تغییر رنگ پوسته پی ام ها, گوشه دار کردن و یا از بین بردن گوشه های پی ام و دادن جلوه زیبایی به آن , نمایش پیوی افراد و کانال یا گروه به صورت دو خطی یا سه خطی. همه این تغییرات ظاهری برای شماست تا تلگرام ایرانی مورد نظرتان را بوجود آورید. دارای انواع فوروارد از جمله فروارد با نقل قول و فروارد بدون نقل قول , هدایت به صورت چندگانه. با دانلود الگرامی نسخه جدید 2022 از سه حالت کپی همگانی و کپی قسمتی از متن و جداکردن بخش مورد نظر و کپی لینک است. وجود 3 گزینه بر روی هر پی ام باعث دسترسی سریع و راحت به نشانه گزاری پیام برای اینک بعدا بتوانید قسمتی از گفتگو از قبل تعیین شده را فورا پیدا کنید و یا بتوانید هر پی ام یا فایل را به فضای ابری تلگرام الگرامی اضافه کنید تا بتوانید یک نسخه دیگر داشته باشید. با استفاده از سنجاق میتوانید یک پی ام را در بخش بالایی گفتگو قرار میدهید تا برایتان یاد آور باشد.

برنامه ElGrami

برنامه ElGrami

امکانات تلگرام الگرامی جدید

 • گزینه قطع و وصل پراکسی الگرامی جدید برای زمانی که خارج از کشور هستید یا میخواهید از ابزار رفع مسدودیت استفاده کنید
 • پیدا کردن افراد نزدیک به شما که دارای برنامه الگرامی هستند
 • امکان پنهان کردن گفتگو از صفحه اصلی و به صورت مخفیانه
 • تماس تلگرامی که به صرفه جویی در هزینه کمک میکند
 • نشان دادن افراد آنلاین موجود در مخاطبینتان
 • نمایش تغییرات جزیی مخاطبین ماننید تغییر عکس , تغییر نام , تغییر آی دی و…
 • ایجاد دسته ای جدا از مخاطبین و رسد کردن آن بطور خاص
 • ویژگی آی دی یاب و دسترسی سریع به آی دی مورد نظرتان
 • وجود تم های متنوع و مختلف
 • وجود فونت های متنوع و مختلف
 • مدیریت دانلود برای فایل های دانلودیتان
 • و بسیاری امکانات دیگر…
الگرامی طلایی

الگرامی طلایی

لینک دانلود الگرامی طلایی

بر روی دکمه پایین کلیک کنید تا بر روی گوشی شما نصب شود. تلگرام طلایی الگرامی با ایجاد رایانش ابری امن در فضای مجازی امکان ذخیره اطلاعات و همچنین تبادل آنها را با دیگر کاربران فراهم کرده است. همچنین دسترسی به آن در هر نقطه ای از کره زمین به وسیله یک موبایل با قابلیت نصب تلگرام امکان پذیر می باشد تنها نیاز است در ابتدا اطلاعاتش را در تلگرام اپلود کند و بعدا آن را از این فضای ابری دانلود کند و در اختیار داشته باشد.

34 مگابایت

برای Android

نسخه ویندوز و IOS تلگرام الگرامی

تا کنون نسخه ای برای این سیستم عتمل ها منتشر نشده است و هر زمانی که از گروه سازنده محتوایی در این مورد تولید شود میتوانید در سایت ما به این پیامرسان دسترسی داشته باشید.

ممنون که ما را همراهی میکنید.

پیشنهاد سایت سوبانت:

برنامه پیشنهادی برای نصب تلگرام دوم :

دانلود ایکس پلاس

میانگین امتیازات ۵ از ۵
با خیال راحت از elgerami استفاده کنید. برای بررسی CPU و GPU گوشی خود از برنامه رو برو استفاده کنید. CPU-Z
اطلاعات Google Play:
 • نام elgerami
وضعیت امنیتی

این فایل با استفاده از بیش از 70 آنتی ویروس مختلف توسط VirusTotal اسکن شده است و هیچ تهدیدی در آن شناسایی نشد. خیالتان بابت آن راحت باشد.