سوبانت – دانلود برنامه اندروید و بررسی نرم افزار سوبانت

دانلود الگرامی جدید 2023 ElGrami‎ نصب الگرامی اندروید

الگرامی
 • Android 7 به بالا+
 • نسخه: 2022
 • 34 Mb
لینک های دانلود

بروز شده به نسخه 2022

دانلود الگرامی جدید 2023

الگرامی – ElGrami که از تلگرام های پربازدید گوگل پلی می باشد، نسخه جدید دارای امکانات متنوعی است و لینک دانلود الگرامی به صورت مستقیم در پایان پست قرار گرفته است. بعد از مسدود شدن تلگرام برای استفاده از تلگرام نیاز به برنامه های رفع محدودیت می باشد و پیدا کردن vpn به این راحتی ها نمی باشد. اما تلگرام الگرامی این کار را برایتان راحت کرده است و با قرار دادن پروکسی بر روی تلگرام فارسی الگرامی این قابلیت را داده است که بدون نیاز به ابزار رفع مسدودیت تلگرامتان فعال باشد.

همچنین برتری ElGrami بر دیگر تلگرام غیر رسمی که دارای پراکسی هستند این است که قطعی پراکسی و از دسترس خارج شدن تلگرام اندروید وجود ندارد و از این نظر بسیار قوی می باشد. بیان دیگری را که میتوان برای این پیامرسان ایرانی به کار برد میتوان الگرامی را نسخه فارسی سازی شده تلگرام اصلی که همراه با امکانات بیشتر و ساده سازی شده دانست. الگرامی بهرمند از یک ویژگی منحصر به فرد می باشد که در تلگرام های فارسی نمیتوانید نمونه آن را پیدا کنید این ویژگی تغییر صدا است. شما این قابلیت را میتوانید در بخش گفتگو با کاربران در گزینه های که در قسمت سه نقطه بالایی صفحه وجود دارد را پیدا کنید. با فعال کردن این گزینه در الگرامی میتوانید ویس ارسالی برای مخاطب مورد نظرتان بم یا زیر کنید. از این طریق دیگر صدای شما قابل تشخیص نمی باشد و کسی نیز نمیتواند از ان سواستفاده کند.

گزینه دیگری که در این مسنجر وجود دارد گزینه ی نمایش یا مخفی کردن اسم می باشد شما میتوانید با استفاده از این گزینه نام مخاطبی را که با آن چت میکنید را پنهان کنید. این ویژگی برای زمانی که شما در جمعی هستید و دیگران میتوانند یواشکی به چت کردن شما دید داردند با فعال سازی آن میتوانید از دید دیگران آن را مخفی سازی کنید. وجود API اختصاصی برای تلگرام باعث شده است تا برنامه الگرامی یکی از با امنیت ترین پیامرسان های دنیا شود و این مسنجر را در صدر جدول مسنجر های ایمن قرار بگیرد تا فضای امنی را برای کاربرانش ایجاد کند که بتوانند به آسانی و خیالی راحت به گفتگو و تبادل اطلاعات و فایل های مختلف به صورت نامحدود باشند.

الگرامی

ویژگی نصب الگرامی برای اندروید

حال وقت آن است که به دیگر ویژگی های نصب الگرامی برای اندروید میپردازیم . در این اپ فونت های متنوعی قرار گرفته که بر حسب دلخواه هر کدام را که بخواهید میتوانید انتخاب کنید و متن پی ام هایتان به فونت دلخواه تغییر پیدا میکند. در بخش تعویض فونت الگرامی از هر فونت یک جمله به صورت پیش فرض قرار دارد تا شما بتوانید به راحتی انتخاب کنید. در تصویر پایین میتوانید این ویژگی را مشاهده کنید. مدتی بعد از ورود تلگرام به بازار اپلیکیشن های ایران دو شبه پیامرسان متصل به تلگرام اصلی یا به تعبیری دیگر دو تلگرام غیر رسمی پا به فضای مجازی گذاشتند تا نسخه ارتقا یافته این مسنجر را به نمایش بگذارند بله منظور همان موبوگرام و تلگرام طلایی است. و البته باید به این نکته اشاره کرد که این نتیجه عملکرد برنامه نویس های ایرانی است که توانایی هایشان را به رخ میکشند و دولت هر کشوری باید از این سرمایه های نوظهور به طور همه جانبه حمایت کنید به این دلیل که در حال پیشروی به سمت دنیای دیجیتالی می باشیم و آینده از آن کشوری است که در دنیای دیجیتال نسبت به باقی رقبا پیشی بگیرد.

شاید در پروفایل مخاطبینتان نامشان را به شکل های خاصی ببینید که بخواهید نامتان را به این شکل در بیاورید که از طریق صفحه کلید امان پذیر نیست. الگرامی نسخه 1400 این قابلیت را برایتان ایجاد کرده تا نامتان را به شکل های جذاب در بیاورید و افراد را شگفت زده کنید. مثال هایی از این قابلیت را در عکس میبینید، الگرامی از ابزار های قدرتمند و پیشرفته ویرایش عکس و فیلم بهره مند می باشد. همچنین امکان تغییر یا ایجاد برچسب ها و شکلک های متحرک و گیف های مختلف ( که گویای حس و حال شما به طور ساده برای مخاطبتان در چت کردن است ) می باشد.

الگرامی جدید 1401

شما میتوانید با نصب الگرامی جدید بروزرسانی 1401 پوسته و قالب برنامه اندروید را به صورت دلخواه تغییر دهید. از جمله این تغییرات اندازه فونت های نمایشی، تغییر پس زمینه گفتگو با تم های پیش فرض یا انتخاب از عکس های گالریتان میباشد.همچنین تغییر رنگ پوسته الگرامی طلایی و تغییر رنگ پوسته پی ام ها، گوشه دار کردن و یا از بین بردن گوشه های پی ام و دادن جلوه زیبایی به آن، نمایش پیوی افراد و کانال یا گروه به صورت دو خطی یا سه خطی از دیگر مزیت های این برنامه میباشد. علاوه بر آن به صورت کاملا اختصاری توانایی ایجاد تم های سفارشی برای تغییر در شکل ظاهری پیامرسان برای کاربران به صورت رایگان در قسمت تنظیمات قرار گرفته است.

همه این تغییرات ظاهری برای شماست تا تلگرام ایرانی مورد نظرتان را بوجود آورید. دارای انواع فوروارد از جمله فروارد با نقل قول و فروارد بدون نقل قول، هدایت به صورت چندگانه است. با نصب نسخه جدید 2022 از سه حالت کپی همگانی و کپی قسمتی از متن و جداکردن بخش مورد نظر و کپی لینک بهره مند شوید. وجود 3 گزینه بر روی هر پی ام که باعث دسترسی سریع و راحت به نشانه گزاری پیام برای اینکه بعدا بتوانید قسمتی از گفتگو از قبل تعیین شده را فورا پیدا کنید. یا بتوانید هر پی ام یا فایل را به فضای ابری تلگرام الگرامی اضافه کنید تا بتوانید یک نسخه دیگر داشته باشید. با استفاده از سنجاق میتوانید یک پی ام را در بخش بالایی گفتگو قرار میدهید تا برایتان یاد آور باشد.الگرامی

نصب الگرامی

نصب الگرامی

امکانات تلگرام الگرامی جدید

 • گزینه قطع و وصل پراکسی الگرامی جدید برای زمانی که خارج از کشور هستید یا میخواهید از ابزار رفع مسدودیت استفاده کنید
 • پیدا کردن افراد نزدیک به شما که دارای برنامه الگرامی هستند
 • امکان پنهان کردن گفتگو از صفحه اصلی و به صورت مخفیانه
 • تماس تلگرامی که به صرفه جویی در هزینه کمک میکند
 • نشان دادن افراد آنلاین موجود در مخاطبینتان
 • نمایش تغییرات جزیی مخاطبین ماننید تغییر عکس , تغییر نام , تغییر آی دی و…
 • ایجاد دسته ای جدا از مخاطبین و رسد کردن آن بطور خاص
 • ویژگی آی دی یاب و دسترسی سریع به آی دی مورد نظرتان
 • وجود تم های متنوع و مختلف
 • وجود فونت های متنوع و مختلف
 • مدیریت دانلود برای فایل های دانلودیتان
 • امکان تغییر صدا
 • امکان مخفی سازی نام مخاطب
 • تغییر تاریخ میلادی به شمسی
 • و بسیاری امکانات دیگر…

دانلود الگرامی با لینک مستقیم به جای گوگل پلی

برای دانلود و نصب الگرامی با لینک مستقیم به دلیل مسدود بودن گوگل پلی روی دکمه پایین کلیک کنید تا بر روی گوشی شما نصب شود. تلگرام طلایی الگرامی با ایجاد رایانش ابری امن در فضای مجازی امکان ذخیره اطلاعات و همچنین تبادل آنها را با دیگر کاربران فراهم کرده است. همچنین دسترسی به آن در هر نقطه ای از کره زمین به وسیله یک موبایل با قابلیت نصب تلگرام امکان پذیر می باشد. تنها نیاز است در ابتدا اطلاعاتش را در تلگرام اپلود کند و بعدا آن را از این فضای ابری دانلود کند و در اختیار داشته باشد.

مدتی پیش بعد از دانلود الگرامی و وارد کردن شماره برای دریافت کد پیامک شده به مشکل بر میخورد و کاربران امکان دریافت پیامک را نداشتند. اما با آپدیت جدید الگرامی این مشکل بر طرف شده و حتی برای افرادی که پیامک آنها مسدود شده باشد کد تلگرامی به صورت تماس صوتی برای آنها ارسال میشود. همجنین در بروزرسانی الگرامی سرعت ارسال پیام و ارسال فایل های مختلف افزایش یافته است و در زمان چت کردن قطعی و کندی ایجاد نمیشود.

مشکلات الگرامی قدیمی

شاید شما در الگرامی قدیمی با این مشکل مواجه شده باشید زمانی که گفتگوهای گذشته تان را میخوانید یا فایل های ارسالی را مرور میکنید و میخواهید تاریخ ایجاد آن را بدانید و تاریخ نمایشی به میلادی برایتان نشان داده می شود. در الگرامی گزینه ای در تنظیمات وجود دارد که به جای نمایش تاریخ میلادی میتوانید تاریخ شمسی را جایگزین کند. به وسیله آن شما میتوانید تاریخ های نمایشی در تمامی نقاط الگرامی فارسی را به تاریخ روز ایران داشته باشید. الگرامی پیام رسانی چندسکویی می باشد به این معنی است که این پیام رسان را میتوان بر روی چند دستگاه اندروید داشته باشیم و به طور همزمان در تمامی دستگاه ها امکان مدیریت تلگرام را داشته باشیم.

دانلود الگرامی

دانلود الگرامی

نسخه ویندوز و IOS الگرامی ضدفیلتر

تا کنون نسخه ای برای این سیستم عامل ها منتشر نشده است و هر زمانی که از گروه سازنده محتوایی در این مورد تولید شود میتوانید در سایت ما به این پیامرسان دسترسی داشته باشید. در حال حاضر شما میتوانید این پیامرسان را بر روی گوشی های اندروید دانلود و نصب کنید. البته باید به نسخه اندروید آن اشاره کنیم که در حال حاضر از اندروید 5 ب بالا پشتیبانی میکند بنابراین موبایل هایی که دارای اندروید پایین 5 می باشد امکان دسترسی به تلگرام را نیر ندارد. حتی پس از نصب تلگرام های قدیمی با هشدار بروزرسانی روبرو میشوند. شما میتوانید در گوگل پلی نیز نسخه های به روز شده این مسجر را داشته باشید.

اما باید به این نکته اشاره کرد که در ایران به دلیل محدودیت ها و عدم دسترسی به طور عادی برای اکثر کاربران فارسی زبان قطع می باشد و بهترین گزینه برای دسترسی سریع به جدیدترین نسخه برنامه الگرامی سایت ها می باشند. ما همواره به روز ترین نسخه های تلگرام اصلی را در هر ساعتی از شبانه روز در اختیار شما کاربران عزیز قرار میدهیم تا شما بتوانید به راحتی و بدون تبلیغات اضافه به اپلیکیشن خود دسترسی داشته باشید.

پیشنهاد سایت سوبانت:


تلگرام فارسی


تلگرام طلایی


تلگرام ایکس

میانگین امتیازات ۴ از ۵
با خیال راحت از elgerami استفاده کنید. برای بررسی CPU و GPU گوشی خود از برنامه رو برو استفاده کنید. CPU-Z
اطلاعات Google Play:
 • نام elgerami
وضعیت امنیتی

این فایل با استفاده از بیش از 70 آنتی ویروس مختلف توسط VirusTotal اسکن شده است و هیچ تهدیدی در آن شناسایی نشد. خیالتان بابت آن راحت باشد.