دانلود چیتاگرام 2023 Cheetah Gram – تلگرام چیتاگرام

تلگرام چیتاگرام تلگرام طلایی
 • Android 7 به بالا+
 • نسخه: 2023
لینک های دانلود

بروز شده به نسخه 2023

چیتاگرام

تلگرام چیتاگرام 2023

امروز همراه با سوبانت باشید با معرفی یکی دیگر از تلگرام های فارسی مشهور در پیامرسان ایرانی , تلگرام چیتاگرام طلایی که با تازگی تعداد کاربرانش افزایش قابل توجه ای داشته و کانال یک میلیونی را رد نموده در بین تلگرام های غیر رسمی پر نصب قرار گرفته است. در ادامه با قابلیت ها و امکانات این اپلیکیشن شما را آشنا میکینم. نکمته قابل توجه این است که CheetahGram  نسخه غیر رسمی همانند موبوگرام می باشد که با نامی جدید رو نمایی شده است.

نصب چیتاگرام برای اندروید

شما در تلگرام های در دسترسی که قرار دارند یک امر شما را بیزار کرده است و آن وجود تبلیغات بسیار است. بطوری که روزانه هنگام استفاده از تلگرام ایرانی مشاهده میکنید که در گروه ها و کانال های تلگرامی بسیاری عضو شده اید. و گاها این کانال ها دارای محتوای نامناسب می باشد. شاید از خودتان بپرسید که دلیل اد شدن به کانال های مختلف به صورت خودکار چیست؟ ما دلیل ان را برایتان توضیح میدهیم. تلگرام های فارسی هر یک دارای سازنده ای می باشند و این برنامه نویسان با هدف درامد زایی این پیامرسان ها را ایجاد میکنند و از طریق اد کردن در چنل ها و تبادل با گروهای مختلف کسب درامد میکنند. اما چیتاگرام نسخه جدید از این قضیه مستنی است و با نصب چیتاگرام میتوانید از این دردسر رهایی پیدا کنید. البته پیشنهاد میکنیم برای داشتن همزمان دو اکانت میتوانید هایتل را نیز نصب نمایید.

دانلود چیتاگرام

دانلود Cheetah Gram – چیتاگرام

دو روش برای استفاده از تلگرام وجود دارد اولی که البته روش سخت تری ست استفاده از فیلترشکن می باشد که پیدا کردن vpn که به درستی عمل کند بسیار دشوار است و عیب دیگر آن حتی پس از اینک وی پی ان را یافتید ممکن است بعد از مدتی از کار افتاده شود و دوباره به خانه اول برگردید. اما روشی دوم پرواکسی ست که با ست کردن تلگرام بر روی آی پی مورد نظر بتوانید از تلگرام استفاده کنید البته این روش نیز معایبی دارد زیرا آی پی های پرواکسی تلگرام به سرعت فیلتر میشوند و شما نیاز دارید به طور دائم این عمل را تکرار کنید. اما چیتاگرام با توجه به داشتن پرواکسی اختصاصی میتوانید با خیال راحت از تلگرام طلایی چیتاگرام استفاده کنید. آیا پرواکسی  Cheetah Gram فارسی هم فیلتر میشود؟ باید گفت بله اما این تلگرام با اپدیت کردن مداوم آی پی ها و ست کردن پرواکسی جدید فیلتر ها را دور میزند و با وجود سرور های قوی سرعت دانلود و اپلود بالا تری در بین telegram ها دارد.

تلگرام چیتاگرام

امکانات چیتاگرام 1402

چیتاگرام نسخه پرو تلگرام طلایی می باشد. که دارای امکانات جدید و همچنین دارای قابلیت های تلگرام قدیمی که تقویت شده است و در سطح بالاتری قرار دارد.

 • نسخه جدی کاملا ضدفیلتر می باشد و سیستمی بروز و متفاوت با دیگر تلگرام های فارسی
 • اتصالی پایدار حتی با اینترنت ضعیف
 • مخاطبین دو طرفه
 • تماس صوتی با صدای وضوح بالا
 • تماس تصویری با سرعت انتقال بالا
 • انواع فروارد همچنی فروارد زمان دار
 • دارای فضای ابرگونه برای ذخیره اطلاعات شخصی
 • دارای طبقه بندی های مختلف و قابل تغییر و ویرایش
 • قایبلیت پین کردن گفتگو و سنجاق کردن پیام ها
 • و بسیاری امکانات دیگر کعه با نصب CheetahGram از آن بهر میبرید

نصب چیتاگرام

لینک دانلود چیتاگرام جدید

نسخه IOS چیتاگرام منتشر نشده و در دسترس نیست شما میتوانید نسخه اندروید چیتاگرام را در قسمت پایین دانلود کنید. گروه سازنده این پیام رسان در سدد آن هستند تا نسخه ویندوز آن را تکمیل کنند که شما کاربران عزیز بتوانید در کامپیوتر و لپ تاپ خود مورد استفاده قرار دهید.

4.6 (7650)
با خیال راحت از استفاده کنید. برای بررسی CPU و GPU گوشی خود از برنامه رو برو استفاده کنید. CPU-Z
اطلاعات Google Play:
 • قیمترایگان
وضعیت امنیتی

این فایل با استفاده از بیش از 70 آنتی ویروس مختلف توسط VirusTotal اسکن شده است و هیچ تهدیدی در آن شناسایی نشد. خیالتان بابت آن راحت باشد.