سوبانت – دانلود برنامه اندروید و بررسی نرم افزار سوبانت

موبوگرام اصلی 2023 Mobogram دانلود موبوگرام طلایی

موبوگرام
 • Android 7 به بالا+
 • نسخه: 2022
لینک های دانلود

بروز شده به نسخه 2022

موبوگرام اصلی

موبوگرام اصلی

دانلود موبوگرام جدید 2023

موبوگرام اصلی – Mobogram توسط گوگل پلی حذف شد اما دوباره به گوگل پلی بازگشته است. در نسخه جدید آن مشکلات رفع شد و شما میتوانید حالت روح را  در Mobogram همچون گذشته داشته باشید و لینک دانلود موبوگرام 2023 را درپایان پست قرار گرفته است. موبوگرام دارای حالت روح در قیاس با تلگرام فارسی دیگر امکانات و قابلیت های بیشتری دارد که در بروزرسانی موبوگرام جدید با قرار گیری پرواکسی میتوانید بدون محدودیت با این پیامرسان ایرانی با دیگران ارتباط برقرار کنید. موبوگرام اصلی – Mobogram فضای امن برای چت کردن کاربرانش فراهم کرده است بدین صورت که شرکت بنیاد مرزهای الکترونیکی بالا ترین درجه را به بخش گفتگو های مخفیانه تلگرام داده است و علت این افتخار وجود رمزگذاری سرتاسری ( end-to-end encryption ) برای این گفتگو ها است تا کاربران با خیال راحت به رد و بدل کردن اطلاعات با افراد دیگر باشند. دانلود موبوگرام از بازار که یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین نسخه های اصلی تلگرام برای کاربران فارسی زبان است از بازار امکان پذیر نیست اما شما میتوانید از طریق لینک پایین همین صفحه نسخه جدید موبوگرام رو دانلود و نصب کنید . اما چرا موبوگرام در کافه بازار نیست به علت محدودیت هایی این برنامه دیگر قابل دریافت نمیباشد و شما میتوانید فقط از طریق سایت ها دانلود کنید .

یکی از مزایای موبوگرام 1400 نسخه اصلی نسبت به نسخه قدیمی امکان مدیریت چندین حساب کاربری بر روی یک تلگرام اندروید به صورت همزمان می باشد. با این امکان میتوانید دو یا چند خط را بر روی موبوگرام | Mobogram خود نصب کنید و پی ام های هر خط را در لحظه دریافت و پاسخ دهید و بدون نیاز به چندین تلگرام و پر کردن فضای گوشی با یک تلگرام غیر رسمی این کار را به سادگی انجام دهید. همچنین این قابلیت قرار گرفته که به یک شماره را به صورت پیش فرض به نمایش بگذارد و دیگر شماره ها را در حالت مخفی نگهدارد تا از دید دیگران دور بماند.

امکانات موبوگرام طلایی 1401

موبوگرام جدید از امن ترین مسنجر های ایرانی است به دلیل که در رمزنگاری آن از پروتکل امن MTProto استفاده شده است که این به این معنی است که امنیت آن چند لایه ای می باشد و هیچ هکری نمیتواند به تلگرام نفوذ کند که ما این را مدیون جوان روسی  پاول دورف هستیم که سازنده آن می باشد. نسخه جدید موبوگرام طلایی که به معنی نسخه آخر و حرفه ای تلگرام غیر رسمی و فارسی می باشد امکانات بسیار زیادی از جمله :

 • حالت روح
 • فوروارد پیشرفته با امکانات عالی
 • قابلیت استفاده از تماس صوتی
 • ارسال ویس پیشرفته
 • ساخت نام کاربری زیبا
 • قابلیت فعال کردن همزمان چند اکانت
 • بروز رسانی به نسخه اخر اصلی
 • افزودن قالب های زیبا و رسمی
 • افزایش سرعت مطالب در نسخه طلایی
 • قابلیت تست قبل از ارسال صوت
 • امکان دسته بندی اختصاصی چت ها
 • دسته بندی دانلود ها
 • از جمله امکانات این نسخه از تلگرام زبان فارسی میباشد که در ادامه میتوانید نصب کنید .
دانلود موبوگرام

دانلود موبوگرام

دانلود موبوگرام ۲۰۲۲ برای اندروید

تیم موبوگرام اصلی درحال بروزرسانی امکانات و قابلیت های این اپلیکیشن می باشد و قصد دارد در سال 1400 نسخه ای با بهترین ویژگی ها منتشر کند. در صورت تکمیل این تلگرام محبوب در همین سایت منتظر آپدیت جدید آن باشید. البته باید به این اشاره داشت که در اپدیت جدیدی که از دانلود موبوگرام اصلی جدید منتشر شد ویژگی تماس صوتی و تصویری به آن اضافه شده است و شما میتوانید همچون تماس تصویری واتساپ تماس برقرار کنید و با این امکان از هزینه های اضافی صرفه جویی کرده و به صورت نامحدود مکالمه کنید. امکان تعیین نامی جدید در قالب موبوگرام طلایی یا پرو موبوگرام ممکن است. با ما همراه باشید با جدیدترین خبرهای منتشر شده از تلگرام ایرانی

 • دانلود موبوگرام  Mobogram یکی از سریع ترین تلگرام های معروف در بین کاربران است که اولین بار با ارائه حالت روح به عنوان اولین تلگرام غیر رسمی کاربران بسیار زیادی را برای خود جذب کرده است.
 • با دانلود و استفاده از امکان زیبا سازی نام میتوانید نام پروفایل خودتون رو سفارشی بنویسید و پروفایلی متمایز از دیگران داشته باشید
 • تغیرات مخاطبین و دوستانتون رو به صورت لحظه ای دریافت کنید.
 • سرعت بسیار بالای این برنامه یکی از ویژگی ها بسیار مهم این برنامه است که در بین همه برنامه های مشابه بهترین است .

نصب موبوگرام 2022

نصب موبوگرام نسخه اصلی 2022 از بازار مقدور نیست و فقط از کسانی که قبلا این برنامه رو داشته اند یا از طریق لینک زیر میتوانید دانلود و نصب کنید.
در سوبانت همیشه به این نکته اشاره کرده ایم که تلگرام امنیت کاربران خود را در بالاترین سطح قرار داده است و لی باز هم حتما برای بالا بردن امنیت تلگرامتون اقدام کنید تا از نفوذ هکر ها در امان باشید و سعی کنید هر تلگرامی رو نصب نکنید زیرا هر مسئولیتی با خود شماست .

تیم موبوگرام اصلی درحال بروزرسانی امکانات و قابلیت های این اپلیکیشن نی باشد و قصد دارد در سال 1400 نسخه ای با بهترین ویژگی ها منتشر کند. در صورت تکمیل این تلگرام محبوب در همین سایت منتظر آپدیت جدید آن باشید. البته باید به این اشاره داشت که در اپدیت جدیدی که از دانلود موبوگرام اصلی جدید منتشر شد ویژگی تماس صوتی و تصویری به آن اضافه شده است و شما میتوانید همچون تماس تصویری واتساپ تماس برقرار کنید و با این امکان از هزینه های اضافی صرفه جویی کرده و به صورت نامحدود مکالمه کنید. امکان تعیین نامی جدید در قالب موبوگرام طلایی یا پرو موبوگرام ممکن است. با ما همراه باشید با جدیدترین خبرهای منتشر شده از تلگرام ایرانی

دانلود موبوگرام اصلی

موبوگرام اصلی – Mobogram توسط گوگل پلی حذف شد اما دوباره به گوگل پلی بازگشته است. در نسخه جدید آن مشکلات رفع شد و شما میتوانید حالت روح را  در Mobogram همچون گذشته داشته باشید و لینک دانلود موبوگرام 2022 را درپایان پست قرار گرفته است. موبوگرام دارای حالت روح در قیاس با تلگرام فارسی دیگر امکانات و قابلیت های بیشتری دارد که در بروزرسانی موبوگرام جدید با قرار گیری پرواکسی میتوانید بدون محدودیت با این پیامرسان ایرانی با دیگران ارتباط برقرار کنید. موبوگرام اصلی – Mobogram فضای امن برای چت کردن کاربرانش فراهم کرده است بدین صورت که شرکت بنیاد مرزهای الکترونیکی بالا ترین درجه را به بخش گفتگو های مخفیانه تلگرام داده است و علت این افتخار وجود رمزگذاری سرتاسری ( end-to-end encryption ) برای این گفتگو ها است تا کاربران با خیال راحت به رد و بدل کردن اطلاعات با افراد دیگر باشند.

تلگرام موبوگرام طلایی

یکی از مزایای موبوگرام 1401 نسبت به نسخه موبوگرام قدیمی امکان مدیریت چندین حساب کاربری بر روی یک تلگرام اندروید به صورت همزمان می باشد. با این امکان میتوانید دو یا چند خط را بر روی موبوگرام | Mobogram خود نصب کنید و پی ام های هر خط را در لحظه دریافت و پاسخ دهید و بدون نیاز به چندین تلگرام و پر کردن فضای گوشی با یک تلگرام غیر رسمی این کار را به سادگی انجام دهید. همچنین این قابلیت قرار گرفته که به یک شماره را به صورت پیش فرض به نمایش بگذارد و دیگر شماره ها را در حالت مخفی نگهدارد تا از دید دیگران دور بماند.

میانگین امتیازات ۴ از ۵
با خیال راحت از Mobogram استفاده کنید. برای بررسی CPU و GPU گوشی خود از برنامه رو برو استفاده کنید. CPU-Z
اطلاعات Google Play:
 • نام Mobogram
وضعیت امنیتی

این فایل با استفاده از بیش از 70 آنتی ویروس مختلف توسط VirusTotal اسکن شده است و هیچ تهدیدی در آن شناسایی نشد. خیالتان بابت آن راحت باشد.