سوبانت – دانلود برنامه اندروید و بررسی نرم افزار سوبانت

مونو طلایی جدید | دانلود مونوگرام طلایی 2023

تلگرام طلایی
  • Android 4 به بالا+
  • نسخه: 7.9.3-rc07
  • 34 Mb
لینک های دانلود

بروز شده به نسخه 7.9.3-rc07

دانلود مونوگرام

دانلود مونوگرام

مونو طلایی – مونوگرام زرد

سوبانت مرجع معرفی تلگرام های محبوب در این پست قصد بر این دارد مونوگرام را برای شما شرح دهد و در پایان پست لینک دانلود مونوگرام نسخه 1401 که به تازگی به روزرسانی شده برای شما عزیزان قرار داده است. تلگرام monogram این قابلیت را دارد که مخاطبین انلاین شما را در یکه لیست برای شما نمایش دهد. مونوگرام فارسی توسط دکمه ای به نام جارو برقی این امکان را ایجاد کرده که فضای هایی را که فایل های غیر ضروری و اضافی که گوشی شما را اشغال کرده پاک کند. تمامی تلگرام های غیر رسمی برگرفته از تلگرام اصلی می باشند البته در بعضی از این پیامرسان ها امکانات بیشتری را در اختیار کاربرانش قرار داده است که از این مسنجر ها میتوان به مونو طلایی اشاره کرد. با ما همراه باشید تا برخی از این امکانات را برایتان شرح دهیم.

امکانات مونوگرام

در جدیدترین نسخه بروزرسانی monogram امکانات متعددی قرار داده شده است که شما در تلگرام های دیگر به دنبال آن هستید در مونوگرام با حالت روح میتوانید پیداکنید. در monogram 2022 گفتگوهای شما دارای دسته بندی های منظم است که شما را برای پیدا کردن گفتگو مورد نظر کمک  میکند و قابل توجه است که میتوانید دسته بندی های آن را به طور دلخواه تغییر دهد و طبق سلیقه خود بچینید یا دسته جدید را به آن اضافه کنید و یا گفتگو هایی که برای شما اهمیت بیشتری دارد در یک دسته جداگانه برای شما نمایش دهد. از دیگر ویژگی دانلود monogram 1400 میتوان به حالت شب اشاره کرد که در شب و مکان های تاریک چشمان شما را اذیت نکند که در دکه کشویی آن دسترسی سریع آن قرار گرفته است و یا در صورت علاقه نداشتن به تم مونوگرام برای اندروید میتوانید در تنظیمات آن را تغییر دهید و یا اندازه ی متن و فونت را بر اساس علاقه خود تغییر دهید. مونوگرام زرد محصول 2022 که برتری هایش را نسبت به مونوگرام قدیمی افزایش داده است.

دسترسی و مجوز های مونوگرام

در تلگرام فارسی مونوگرام مجوزهایی برای انجام فعالیت های خود را نیاز دارد که در ادامه به شرح زیربرای شما قرار داده شده است.

  • اجازه ی دسترسی به مخاطبین گوشی
  • اجازه دسترسی به دوربین برای گرفتن عکس و ویدیو
  • مجوز دسترسی به فایل ها عکس ها و حافظه گوشی برای ارسال فایل مورد نظر
  • مجوز دسترسی به موقعیت مکانی در صورت استفاده از ارسال لوکیشن
  • ذخیره تصاویر و ویدیو و فایل ها در گوشی یا کارت SD
دانلود مونوگرام نسخه 99

دانلود مونوگرام نسخه 99

لینک دانلود مونوگرام برای اندروید

نصب مونو طلایی مستقیم از طریق لینک زیر برای شما قرار داده شده است قابل تووجه است که این نسخه monogram برای اندروید میباشد و هنوز مونوگرام برای IOS هنوز منتشر نشده است .

یکی از خدماتی که مونوگرام طلایی انجام داده است امکان تماس تصویری و صوتی است قبلا شما برای این کار نیاز به پیامرسان های دیگری همچون واتساپ یا ایمو یا اسکایپ و… داشتید اما در حال حاضر مجموعه ی این خدمات در این پیامرسان ارائه شده است. شما میتوانید با این خدمات از هر چای کره زمین تماس تصویری و یا صوتی برقرار کنید همچنین با این کار  از هزینه های اضافی که اپراتورهای مختلف میگرند بی نیاز شوید.

گاهی برایتان پیش امده است که تغییرات پروفایل (نظیر تغییرات عکس , تغییرات نام کاربری , آی دی و بیوگرافی) مخاطب خاصی را دنبال کنید و نمیتوانید تمامی تغییرات را ببینید چون برایتان مشخص نیست که چه زمانی این تغییرات رخ میدهد اما مونو طلایی این کار را برای شما آسوده کرده است به این صورت که به ثبت تمامی تغییرات در طول روز به همراه زمان و تاریخ تعویض آنها در بخش تغییرات مخاطبین براش تمامی کاربران و نه تنها یک مخاطب بلکه میتوانید تغییرات پروفایل تمامی مخاطبیناتان را دنبال کنید بدون صرف وقت اضافه.

دانلود مونوگرام زرد 1401

اغلب مشاهده میکنید که در تلگرام های مختلف با سرعت پایین و قطعی های پیاپی باعث آزرده خاطر کردن میشوند اما در نسخه جدید مونو گرام طلایی که سرعت اینترنت در آن نسبت به مونو گرام قدیمی افزایش یافته است به این صورت که زمانی کمتری در آپلود و دانلود فایل ها را میگذراند و بدون قطعی میتوانید در طول روز استفاده کنید.

پیشنهاد سوبانت :

حجم :  30 مگ

فرمت : apk

میانگین امتیازات ۵ از ۵
با خیال راحت از monogram استفاده کنید. برای بررسی CPU و GPU گوشی خود از برنامه رو برو استفاده کنید. CPU-Z
اطلاعات Google Play:
  • نام monogram
وضعیت امنیتی

این فایل با استفاده از بیش از 70 آنتی ویروس مختلف توسط VirusTotal اسکن شده است و هیچ تهدیدی در آن شناسایی نشد. خیالتان بابت آن راحت باشد.