زمان پخش عصر جدید 99 کانال تلگرام عصر جدید 99

- soobaadmin
زمان پخش عصر جدید

زمان پخش عصر جدید

زمان پخش عصر جدید 99 و کانال عصر جدید 99 شما با عضویت در کانال تلگرام برنامه جذاب و دیدینی عصر جدید میتوانید آخرین اجرا های گروه های مختلف و زمان پخش دقیق برنامه هارو مشاهده کنید . در سوبانت پیج اینستاگرام عصر جدید فصل دوم را دنبال کنید .

زمان پخش عصر جدید 99  :

فصل دوم مسابقه استعدادیابی تلویزیون با اجرا و کارگردانی احسان علیخانی، تا قبل از نوروز ۹۹ شنبه‌ها و یکشنبه‌ های هر هفته ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد و تکرار آن بعد از ظهر روز‌های یکشنبه و دوشنبه است.

معرفی عصر جدید 99  :

عصر جدید یک مسابقه تلویزیونی استعدادیابی است که توسط صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ساخته و پخش می‌شود. این برنامه با تهیه‌کنندگی احسان علیخانی ساخته شده و از شبکه سه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ آغاز به پخش کرد. فصل دوم این برنامه نیز از ۶ اسفند ۱۳۹۸ آغاز شد.

رقابت :

در این برنامه شرکت‌کنندگان می‌توانند در رشته‌های هنری، ورزشی و سرگرمی از جمله خوانندگی، شعبده‌بازی، آکروباتیک، کمدی، نوازندگی، ذهن‌خوانی، ریاضی، بیت باکسینگ، ژیمناستیک و فوتبال آزاد شرکت کنند. این برنامه توانایی‌های مختلفی را از سراسر ایران جذب می‌کند. اعمال آنان می‌تواند خوانندگی، کمدی، شعبده بازی و … باشد. هر شرکت کننده تلاش می‌کند تا با نمایش زندهٔ استعداد خود، داوران حاضر را تحت تأثیر قرار دهد. داوران فعلی امین حیایی، سید بشیر حسینی، آریا عظیمی‌نژاد و رؤیا نونهالی هستند. کسانی که با رأی خود و رأی مردم استعدادها را برای رسیدن به فینال و بردن جایزه به رقابت با دیگر استعدادها می‌کشانند.

کانال عصر جدید 99 درتلگرام :

ورود مستقیم به کانال عصر جدید

پیشنهاد ما :

پیج مهران مدیری

میانگین امتیازات ۵ از ۵