دانلود واتساپ 2023 جدید برای اندروید نصب واتساپ

- soobaadmin
5/5 - (105 امتیاز)
دانلود واتساپ 2020

دانلود واتساپ 2023

دانلود واتساپ 2023 جدید برای اندروید که میتوانید آخرین نسخه سال 2023 برنامه واتساپ را در ادامه همین مطلب دانلود کنید .

بیش از ۲ میلیارد نفر در بیش از ۱۸۰ کشور از پیامرسان واتساپ برای تماس با دوستان و خانواده در هر زمان و هر مکان استفاده می‌کنند. واتساپ رایگان است و خدمات پیام‌ رسانی و تماس ساده، ایمن و قابل اعتماد بر روی گوشی‌ها در سراسر جهان ارایه می‌دهد .

شما برای دانلود از واتساپ میتوانید از اپلیکیشن وضعیت واتساپ استفاده کنید .

واتساپ یعنی چی ؟

اسم WhatsApp تقلیدی است از کلمه What’s Up به معنی چه خبر .

در مورد واتساپ چی میدونی ؟

واتساپ به عنوان جایگزینی برای پیامک ها شروع به کار کرد .whatsapp  قابلیت دریافت و ارسال انواع رسانه را دارد: متن، عکس، فیلم، اسناد، و مکان، و همچنین پیام های صوتی. پیام ها و تماس ها از طریق رمزگذاری سرتاسری محفوظ شده اند، یعنی طرف های ثالث از جمله واتساپ قادر به خواندن یا گوش دادن به آنها نیستند. در پشت هر تصمیم ما، این هدف وجود دارد که افراد در همه جای جهان بتوانند بدون مانع با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

ویژگی های واتساپ 2023 :

پیام رسانی ساده و قابل اطمینان

با نصب واتساپ به خانواده و دوستانتان به صورت رایگان پیام بدهید. واتساپ از اتصال اینترنت گوشی شما برای ارسال پیام استفاده می کند تا شما از هزینه پیامک اجتناب کنید.

ایجاد گروه برای برقراری ارتباط:

با گروه هایی که برایتان اهمیت دارند در ارتباط بمانید، مانند خانواده یا همکاران. توسط مکالمه گروهی، می توانید پیام، عکس و ویدیوهای خود را با ۲۵۶ نفر در آن واحد به اشتراک بگذارید. می توانید همچنین برای گروه خود اسم بگذارید یا هشدارهای آن را بی صدا یا شخصی کنید.

با خیال آسوده صحبت کنید

شما با نصب واتساپ استفاده تماس صوتی، می توانید با دوستان و خویشان خود به رایگان , صحبت کنید حتی اگر در کشور دیگری باشند. و با تماس تصویری رایگان میتوانید گفتگوی رو در رو داشته باشید وقتی صدا و نوشته به تنهایی کافی نیست. واتساپ به جای شارژ سیم تلفن، از اینترنت گوشی شما استفاده می کند، تا شما نگران هزینه های گزاف تماس های تلفنی نباشید.

نصب و دانلود واتساپ 2023 با لینک مستقیم :

حجم : 35 مگ

فرمت : apk

دانلود :  دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم

 

پیشنهاد ما :

دانلود تلگرام

میانگین امتیازات ۴ از ۵