لینک بهترین کانال های تلگرام

پیج حاج محمود کریمی در اینستاگرام همراه بیوگرافی

پیج حاج محمود کریمی

پیج حاج محمود کریمی

امروز در سوبانت با معرفی پیج حاج محمود کریمی در اینستاگرام با گزیده ای از بیوگرافی ایشان با شما خواهیم بود پس با ما باشید همچنین میتوانید از کانال تلگرام حاج محمود کریمی نیز دیدن کنید .

حاج محمود کریمی متولد :

محمود کریمی متولد سال ۱۳۴۷ در محل نظام آباد تهران است . پدر او در سال ۱۳۶۱ در جریان جنگ ایران و عراق و در عملیات فتح المبین مفقود الاثر شد و برادرش در سال ۱۳۶۵ در عملیات کربلای ۵ در شلمچه به شهادت رسید. کریمی سه برادر دیگر دارد در سال ۱۳۷۰ ازدواج کرده و اکنون یک پسر و یک دختر دارد.

بیوگرافی حاج محمود کریمی :

او می گوید نوحه خوانی را در سن هفت سالگی آغاز کرده است. نخستین بار در مسجدی در شاهین شهر اصفهان مداحی کرده و از پدرش دو تومان صله دریافت کرده است.

او کاسب است. در کودکی بنایی و نجاری کرده و اکنون در بازار سفال و آجر فعالیت می کند. کریمی می گوید از راه مداحی امرار معاش نمی کند و در فعالیت های صنعتی حضور دارد.

او در گفت و گویی در سال ۸۹ با سایت آتی نیوز شایعات درباره دریافت پول های کلان توسط مداحان را رد کرد و گفت: این شایعاتی که می‌گویند در نظر ما چیزی نیست ، وقتی درباره امیرالمومنین علیه‌السلام می‌گفتند حضرت نماز نمی‌خواند، برابر این شایعاتی که در این باره برای ما وجود دارد، اصلا قابل مقایسه نیست.

مراسمات هفتگی هیات حاج محمود کریمی در تهران چیذر امامزاده حضرت علی اکبر (ع) برگزار میشود که شما میتوانید با ورود و کلیک بروی پیج حاج محمود کریمی در اینستاگرام از آخرین مداحی ها کلیپ ها و اطلاعیه های جلسات ایشان مطلع شوید .

در محضر اساتید :

حاج محمود کریمی یکی از مداحان حلقه حاج منصور ارضی است . چهره ای که شاگردان زیادی را در این عرصه تربیت و شاگردانی همچون سعید حدادیان، محمد طاهری، محمد رضا طاهری و از جوانترها عبدالرضا هلالی . این افراد تاثیر گسترده ای در شکل دهی به مداحی ها و مراسم های مذهبی دارند. گروهی که خود را موظف می دانند که در مراسم های مختلف درباره مسائل سیاسی روز کشور اظهار نظر کنند. آن ها پایگاه های اثر گذاری در جامعه مذهبی شهر تهران دارند.

لینک پیج حاج محمود کریمی در اینستاگرام :

ورود مستقیم به پیج حاج محمود

 

پیشنهاد ما :

پیج سید مجید بنی فاطمه در اینستاگرام

 

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *