پیج عصر جدید 99 در اینستاگرام عصر جدید فصل دوم 99

- soobaadmin
پیج عصر جدید 99

پیج عصر جدید 99

پیج عصر جدید 99 و معرفی عصر جدید فصل دوم 99 که شما با عضویت  در پیج اینستاگرام برنامه جذاب و دیدینی عصر جدید میتوانید آخرین اجرا های گروه های مختلف و زمان پخش دقیق برنامه هارو مشاهده کنید .در سوبانت میتوانید زمان پخش عصر جدید فصل دوم را دنبال کنید .

معرفی عصر جدید :

عصر جدید یک مسابقه تلویزیونی استعدادیابی است که توسط صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ساخته و پخش می‌شود. این برنامه با تهیه‌کنندگی احسان علیخانی ساخته شده و از شبکه سه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ آغاز به پخش کرد. فصل دوم این برنامه نیز از ۶ اسفند ۱۳۹۸ آغاز شد.

رقابت :

در این برنامه شرکت‌کنندگان می‌توانند در رشته‌های هنری، ورزشی و سرگرمی از جمله خوانندگی، شعبده‌بازی، آکروباتیک، کمدی، نوازندگی، ذهن‌خوانی، ریاضی، بیت باکسینگ، ژیمناستیک و فوتبال آزاد شرکت کنند. این برنامه توانایی‌های مختلفی را از سراسر ایران جذب می‌کند. اعمال آنان می‌تواند خوانندگی، کمدی، شعبده بازی و … باشد. هر شرکت کننده تلاش می‌کند تا با نمایش زندهٔ استعداد خود، داوران حاضر را تحت تأثیر قرار دهد. داوران فعلی امین حیایی، سید بشیر حسینی، آریا عظیمی‌نژاد و رؤیا نونهالی هستند. کسانی که با رأی خود و رأی مردم استعدادها را برای رسیدن به فینال و بردن جایزه به رقابت با دیگر استعدادها می‌کشانند.

پیج عصر جدید 99 در اینستاگرام :

ورود مستقیم به اینستاگرام عصر جدید

 

پیشنهاد ما :

پیج محسن ابراهیم زاده همراه بیوگرافی

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵